środa, 23 stycznia 2008

Visual Studio 2008 InstallFest we Wrocławiu


Na początku stycznia pisałem o grudniowym Visual Studio 2008 InstallFest w Krakowie. Bardzo mnie cieszy, że podobnym śladem poszli koledzy z Wrocławia. Przy dużej frekwencji (60 osób) spotkanie odbyło się we wtorek 22-go stycznia na Uniwersytecie Wrocławskim. Nie było mi dane dołączyć (wizyta w Poznaniu), ale śledziłem losy spotkania „on-line”. We Wrocławiu 17 osób (spośród obecnych) przystąpiło do instalacji, 14 instalacji zakończyło się sukcesem, w tym jedna przeprowadzona przez „rdzennego Krakusa” - Marcina Celeja, przebywającego służbowo we Wrocławiu.
To pewnie trzecia dekada stycznia i fakt, że coraz więcej deweloperów zainstalowało już Visual Studio 2008 spowodowała, że ilość instalujących była mniejsza niż w Krakowie. Jednak taż duża frekwencja dobrze wróży nowej społeczności informatyków – Wrocławska Grupa .NET. Trzymam kciuki i … obiecuję przyjechać.

4 komentarze:

Marcin Celej pisze...

Byłem na tej imprezie i rzeczywiście było super. W końcu zainstalowałem VS 2008 i mam ndziaję, że się nie pogryzie z VS 2005. Na razie jest OK. Udało mi się też wygrać Resharper i to jest coś co na pewno mi się przyda. Impreza bardzo dobrze zorganizowana i przeporwadzona. Gratulacje dla Łukasza Olbromskiego i ekipy organizatorów. Nawet Chirs Koenig napisał o InstallFest we Wrocławiu.
Oby jak najwięcej takich imprez. Wiem, że szykują się kolejne. Impreza wymknęła się spod kontroli. He he.

Super.
Marcin Celej

faf pisze...

Witam,
Dziękuję za relacje z naszego wydarzenia. Chciałbym przy okazji podziękować Wszystkim za pomoc przy organizacji InstallFest. Lista osób, firm, organizacji jest długa, dlatego zamieszczona jest na stronie wydarzenia InstallFest. Warto wspomnieć, że ideę InstallFest zapoczątkowała grupa KDG .NET, a teraz kolejne grupy organizują swoje, lokalne InstallFesty: Gdańsk, Poznań, Lublin. Zachęcam do zobaczenia zdjęć z InstallFest we Wrocławiu.

Wojtek pisze...

Liczymy że obietnica zostanie dotrzymana :)

Serdecznie zapraszamy do Wrocławia!

Anorak pisze...

Tak, zdecydowanie zapraszamy do Wrocławia, przy najbliższej nadarzającej się okazji.