poniedziałek, 22 czerwca 2009

Women In Technology

Z dużą przyjemnością odnotowuję spotkanie ze społecznością Women In Technology, które miało miejsce w czwartek 18 czerwca w Warszawie. Ponad 30 osób (90% panie) i to mimo późnej wieczorowej pory (spotkanie zakończyło się tuż przed 21:00).
Pretekstem był miniwarsztat - „Przełamywanie barier skutecznego porozumiewania się”. Warsztat oparty był o moje doświadczenia związane z wykorzystaniem metody Insights Discovery do budowania skutecznych strategii interpersonalnych i efektywnych zespołów.
I chyba podobał się. W skali 1-9, w wszystkich trzech kategoriach - zadowolenia ze spotkania, ocena prelegenta, ocena warsztatu – oceniony zostałem powyżej 8,6. A więc barier (w porozumiewaniu się) nie było.
Na zdjęciu obok Daria Wosztyl reprezentująca zespół „Żółtych” przekonuje „Niebieskich” do skoku ze spadochronem. Zrobiła to skutecznie. "Niebiescy" propozycję przyjęli.
To było moje pierwsze spotkanie ze społecznością Women In Technology w Polsce (w wielu spotkaniach WIT uczestniczyłem za granicą). Ogromny intelekt, wiedza, urok osobisty i siła działania. Nie wierzycie? Odwiedźcie kolejne (już po wakacjach) spotkanie.

1 komentarz:

Justyna pisze...

Warsztat był niesamowity! Forma ciekawa, a wiedza, jaką wynieśliśmy, zdumiewająca, jak na tak krótki czas spotkania. Jestem zachwycona, a z rozmów z uczestnikami wiem, że nie tylko ja.
A tak swoją drogą - fotka pierwsza klasa!