sobota, 31 maja 2008

Professional Developers Conference 2008 (PDC 2008)

To Professional Developers Conference (PDC), a nie TechED jest konferencją w której warto uczestniczyć. Konferencja dotyczy trendów i przyszłości technologii i narzędzi Microsoft.
Uczestniczyłem w dwu poprzednich konferencjach - PDC 2003 i PDC 2005 w Los Angeles. Obie na okazały się bardzo ważnym wydarzeniem. Zamierzam również uczestniczyć w PDC 2008
(4 dni), która odbędzie się również w Los Angeles, w dniach 27-30 października. Rejestracja i strona konferencji została otwarta 28 maja.

2 komentarze:

brejk pisze...

Tadziu, a czemuż to PDC jest lepsze od TechEd? Oglądałem sesje z obu konferencji i jakichś rażących różnic nie odkryłem. A na Techedach daje się jednak poczuć społecznościową atmosferkę :-)

Tadeusz pisze...

TechED dotyczy technologii będących w użyciu. Zwykle takich, które nie tak dawno pojawiły się na rynku. Sesje skupiają się wokół dobrej percepcji i używania nowych narzędzi. PDC to przyszłość. To, co pojawi się, jako produkt (lub nie pojawi się, bo na etapie produkcyjnym zostanie wycofane) za 2-3 lata. Inni są też prezenterzy. Inna kategoria prezenterów. Pojawiają się pracownicy Microsoft, nieuczestniczący w innych konferencjach. Atmosfera nie do powtórzenia.