wtorek, 19 sierpnia 2008

Czy Microsoft Surface może być przydatny? Na przykład w medycynie?

Microsoft Surface to rozwijany ekran dotykowy zintegrowany z komputerem, który można położyć na stoliku … do brydża, czy kawy. Do tego może być współużywalny przez wiele osób.
Gadżet, czy potrzeba czasu? Nie gadżet! Nowa era – komputerów, oprogramowania, interfejsu użytkownika? Nie mam wątpliwości, że tak jest.

Tim Huckaby, właściciel, a jednocześnie prezes amerykańskiej firmy INTERKNOWLOGY udowodnił, jak przydatny może być Microsoft Surface w medycynie. Wystarczy obejrzeć video.
Tim, Microsoft Regional Director w Kalifornii i jak to mówią amerykanie "my good friend" od lat tworzy aplikacje w technologii .NET na potrzeby medycyny... Ale to nie wszytko. Współpracownikiem INTERKNOWLOGY jest Szymon Kobalczyk, mój krakowski przyjaciel. On też razem z Tim'em tworzy pionierskie rozwiązania informatyczne.

Zarówno Tim jak i Szymon będą prezenterami na Microsoft Technology Summit 2008 (MTS 2008). Już dzisiaj zapraszam na ich prezentacje (nie tylko o Microsoft Surface). Tima będziemy też gościć w Krakowie, bezpośrednio po MTS 2008.

Brak komentarzy: