wtorek, 15 kwietnia 2008

Rosario – skąd pochodzi kodowa nazwa następnej wersji Team System? (The roots of Rosario – the code name of the next version of Team System)Dotarłem do Seattle i Redmond. Podróż wewnątrz stanu Waszyngton to ponad 1000 przejechanym autem mil (mapka obok). Udało mi się dotrzeć na wyspę Orcas (kodowa nazwa Visual Studio 2008) – punkt 3 na załączonej mapce, na której jest sympatyczna miejscowość o nazwie Rosario. Najlepszym miejscem startowym, by popłynąć promem na wyspy jest Anacortes.
Stan Waszyngton, mniej znany nam Polakom okazuje się być bardzo interesujący turystycznie. Są tu góry jak Mount Rainier (z parkiem narodowym Mount Rainier National Park), Mount St. Helens, Hurricane Ridge (w Olympic National Park), plaże np. Rialto Beach, deszczowe lasy i jeziora. Wracając do wysp. Wyspy – pomiędzy USA a Kanadą i miejscowości na nich znajdujące się to kodowe nazwy dla kolejnych narzędzi deweloperskich.

Wyspy są urocze, a o narzędziach zawzięcie dyskutuje tutaj ponad 2000 MVP (Most Valuable Professional) i RD (Regional Director), bowiem dzisiaj - w poniedziałek 14 kwietnia, wczesnym popołudniem rozpoczęła się nasza wewnętrzna konferencja MVP Global Summit 2008.


Jak na razie życie konferencyjne toczy się w kuluarach – tłoczno i głośno. W salach konferencyjnych luźniej. Wszystko to zmieni się jutro. Od jutra spotkania z grupami produktowymi. Będę miał okazję zobaczyć, czy Rosario wg Microsoft jest tak samo piękne jak to na wyspie Oracas.

1 komentarz:

Mateusz Kierepka pisze...

Fajnie było Cię spotkać Tadeuszu w Seattle.
ps. mam nadzieje, że dasz mi jeszcze raz zagrać w "kulki", ale już na iPodzie ;)