wtorek, 1 kwietnia 2014

W drodze na BUILD 2014 – nowy EVP Microsoft

Ta informacja dotarła do mnie na lotnisku w Seattle. Dyr. Generalny Microsoft Satya Nadella w emailu do pracowników poinformował, o promocji Scotta Guthrie na stanowisko Executive Vice President (EVP). W języku Microsoft pełna nazwa stanowiska to „executive vice president of Microsoft's Cloud and Enterprise group”. Stanowisko, które sam Satya Nadella zajmował zanim został CEO Microsoft na początku lutego tego roku.

Brawo Scott! Gratuluję raz jeszcze!

Scott Gurthie to bardzo charyzmatyczna postać. Twórca i pasjonat technologii, które tworzy, czy ulepsza (od .NET Framework po Microsoft Azure). Zawsze oczekiwany - jako prezenter w na każdej konferencji deweloperskiej. W charakterystycznym czerwonym polo.
 
 
 
Znajomość Scotta  z grupą, którą reprezentuję (Microsoft Regional Directors)sięga czasów ASP.NET 1.0. W odpowiedzi na nasze gratulacje zapewnił nas do dalszej współpracy "I’m looking forward to working with the RDs even more going forward!". Mam nadzieję, że całą ekipą RDs obecną na BUILD 2014 będziemy, o tym rozmawiać już w środę.
 
Dzisiejsza nominacja dobrze wróży dla wszystkich, którzy chcą w technologiach Microsoft innowacyjne rozwiązania jak i dla tych, którzy chcą na nich zarabiać.

Brak komentarzy: